19 Μάι - 11:00

GLORIOUS V

Έναρξη Συμμετοχής
13 Μάι
Ημερομηνία Διοργάνωσης
19 Μάι
WebFighters | GLORIOUS V - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Σοφία Σκιτζή (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνα Παπανδρηφυλη (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:07

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Τζίντζος (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Ιωσήφ Σκιντζής (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Βασίλειος Αχματιώτης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιούρας Παπαδόπουλος (2 ματς)

Τουγκούσης - Ζουγανέλη
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:22

Κόκκινη Γωνία

Βαλεντίνος Αστεριάδης (1 ματς)

Τουγκούσης - Ζουγανέλη
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντινος Χασούρας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:29

Κόκκινη Γωνία

Γιούρας Παπαδόπουλος (2 ματς)

Τουγκούσης - Ζουγανέλη
VS

Μπλε Γωνία

Λεονάρντο Τομόρι (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:37

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Συρμακεζης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Νίκας - Παναγιώτου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:44

Κόκκινη Γωνία

Έλενα Κιούση (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Κατερίνα Κατσαντώνη (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Απόστολος Μουλόπουλος (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Λιαλιάρης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:59

Κόκκινη Γωνία

Ιωαννα Διαμαντοπούλου (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

Έλλη Καρασάββα (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 12:07

Κόκκινη Γωνία

Αντώνης Δανίδης (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Σαουλιας (2 ματς)

Φίλης Νίκος
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 12:14

Κόκκινη Γωνία

Ειρήνη Σταθαρά (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Νεφέλη Ισμερη (1 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 12:22

Κόκκινη Γωνία

Δήμητρα Χρήστου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Ηρώ Κάλλη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 12:29

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Φίλης (1 ματς)

Φίλης Νίκος
VS

Μπλε Γωνία

Αλέξανδρος Σαγάνης (2 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:37

Κόκκινη Γωνία

Άρης Χριστόπουλος (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Andrei Kirika (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

Λεοναρντο Μπαρμπου (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Σάββας (1 ματς)

Σφυρίδης Νίκος
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:52

Κόκκινη Γωνία

Zhgenti Daviti (1 ματς)

Σφυρίδης Νίκος
VS

Μπλε Γωνία

Χαράλαμπος Γιάνκο (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:59

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννης Κύτρος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καρυπίδης (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 13:07

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης-James Κέππας (1 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Δούρος (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 13:14

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Τσόρος (3 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Λεοναρντο Μπαρμπου (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Μαυρα Βούρτση (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Έλλη Καρασάββα (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 13:29

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Σάμιος (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Κουρουμπέτσης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 13:37

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Γκίκας (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Τσόρος (3 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 13:44

Κόκκινη Γωνία

Ζωγράφος Πανταζόπουλος (1 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
VS

Μπλε Γωνία

Χαράλαμπος Γιάνκο (2 ματς)

Γυμναστικός Σύλλογος Μαχητικών Τεχνών Κυψέλης
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 13:52

Κόκκινη Γωνία

Δέσποινα Αποστολίδου (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
VS

Μπλε Γωνία

Όλγα Λυκούδη (2 ματς)

Γιώργος Ζαννής
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 13:59

Κόκκινη Γωνία

Ιωάννα Χατζηχαλεπλή (1 ματς)

Γιώργος Ζαννής
VS

Μπλε Γωνία

Έλλη Καρασάββα (3 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 14:07

Κόκκινη Γωνία

Γιάννης Μπουρούνης (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Τσόρος (3 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 14:14

Κόκκινη Γωνία

Εύα Γεωργογιάννη (1 ματς)

Μπουλας Φωτης
VS

Μπλε Γωνία

Αναστασία Κουτσοδήμου (1 ματς)

Θεοδωρόπουλος Γεώργιος
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 14:22

Κόκκινη Γωνία

Ραφαήλ Αμυγδαλιτσης (1 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννης Κύτρος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Τατάμι1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Ελιάνο Λαλζί (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Πέππας (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

Αντώνης Μπουγάς (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καπλάνης (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Φαφούλας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Σιδέρης (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

Ευγενία Καναρή (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

θεόπη Νακούδη (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

Σπύρος Κλαυδιανός (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ντουχι Κριστι (2 ματς)

Φίλης Νίκος
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

Δέσποινα Νακούδη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Αθηνα Σιαμπάνη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

θεόπη Νακούδη (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

ερμιόνη Τσιμοπούλου (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

Στέλιος Παπαδόπουλος (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Μπούρας (1 ματς)

Τουγκούσης - Ζουγανέλη
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Γυφτοδήμος (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Σωτήρης Τσακανίκας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Σταμουλντάς (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Λυτρας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

Αντώνης Καναρής (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Κοκκινος (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Πέππας (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σταύρος Τόλιας (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

Δημοσθένης Κυριάκου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Δημοσθένης Διαμαντόπουλος (1 ματς)

Αποστολίδης Απόστολος
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

Αλέξανδρος Ευγενίδης (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Βαγγέλης Λεωντζάκος (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Σεβαστόπουλος (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Δήμος Καμπούρης (1 ματς)

Μονομάχοι Βασιλικού
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

Γεωργία Μαρμαροτούρη (1 ματς)

Σφυρίδης Νίκος
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Οικονόμου (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

Οδυσσέας Γραμματικας (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Αλέξανδρος Σαγάνης (2 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Παρασκευή Αγραφιώτη (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Έλενα Κιούση (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

Γιωργος Μεχμεταλλαρι (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Μπασιάκος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

Αλέξανδρος Τρικας (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Κοκκινος (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

Ναπολέων Λουκας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Παύλος Γιαννακός (3 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

Χαράλαμπος Μπαρμπούτης (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Θωμάς Χατζόπουλος (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Βαρκας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Παύλος Γιαννακός (3 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

Μάριος Κιαχτύπης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Λυτρας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Πουλιας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Χαράλαμπος Ζαχαρακης (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

Κατερίνα Σαϊτή (1 ματς)

Γιώργος Ζαννής
VS

Μπλε Γωνία

Μαριλένα Πινήτα (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

Αντώνης Μωρος (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Ζουρνης (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Παναγιώτου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Πουλιας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Παπαδόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ντουχι Κριστι (2 ματς)

Φίλης Νίκος
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

Χαραλαμπος Δανας (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Σπύρος Κλαυδιανός (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Χρόνης Ερμίδης (2 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Πράππας (1 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

Βασιλεια Ασπροποταμίτη (2 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Όλγα Λυκούδη (2 ματς)

Γιώργος Ζαννής
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

Ιορδανης Βελικοβ (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Κάλλης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

Σταύρος Ραμονδάνης (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Δούρος (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά

Τατάμι2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Στέλιος Πετούσης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Μοδόπουλος (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 11:04

Κόκκινη Γωνία

Δέσποινα Οικονόμου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Ζυγογιάννη (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 11:09

Κόκκινη Γωνία

Αγγελος Τσακάνι (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Χρήστος Σταμουλντάς (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 11:14

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Διονυσόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καπλάνης (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 11:19

Κόκκινη Γωνία

Ιάσωνας - Χαράλαμπος Μπαλαντίνης (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Μοδόπουλος (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 11:23

Κόκκινη Γωνία

Σταμάτης Κορόζης (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Ιφτόδε (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 11:28

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Τσιμόπουλος (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καπλάνης (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:33

Κόκκινη Γωνία

Λεωνίδας Δελής (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

ΙΟωάννης Κατσικούλης (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:38

Κόκκινη Γωνία

Πέτρος Στοιχειός (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Αλιβανογλου (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:42

Κόκκινη Γωνία

Αργύρης Σιαρλής (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Λιλικαι Ντάντο (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:47

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Γεωργαντάς (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Άγγελος Αλιβανογλου (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:52

Κόκκινη Γωνία

Χρήστος Σάλτας (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Σταμάτης Κορόζης (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:57

Κόκκινη Γωνία

Νάσος Ντόκας (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Μπασιάκος (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 12:01

Κόκκινη Γωνία

Σπύρος Κιοσογλου (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Ρόγκας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06

Κόκκινη Γωνία

Θάνος Καλαφάτης (1 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιωργος Μεχμεταλλαρι (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:11

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Κονιαβίτη (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Νικολέτα Ζαχαρούλα (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:16

Κόκκινη Γωνία

Φάνης Ζωγράφος (1 ματς)

Καραβάσιος Σάκης
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Σαουλιας (2 ματς)

Φίλης Νίκος
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Σεραφείμ Σιαμπάνης (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Ερμής Πρεβεζάνος (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

Αλέξανδρος Γεωργόπουλος (1 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.
VS

Μπλε Γωνία

Γιάννης Κοκκινος (3 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Παπαγεωργίου (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

ΙΟωάννης Κατσικούλης (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

Άννα Μίχα (1 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Οικονόμου (2 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 12:39

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Ρόγκας (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Γρηγόρης Χατζηβασιλείου (1 ματς)

Θεοδωρόπουλος Γεώργιος
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 12:44

Κόκκινη Γωνία

Φένια Χατζηαντωνάκη (1 ματς)

Θεοδωρόπουλος Γεώργιος
VS

Μπλε Γωνία

Ειρήνη Μώρου (3 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 12:49

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Γκουβερης (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Στέλιος Παπαδόπουλος (2 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:54

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Μασούρας (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Αλέξανδρος Ευγενίδης (2 ματς)

Αθλητικός Γυμναστικός Πολιτιστικός Σύλλογος Παγκρά
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:58

Κόκκινη Γωνία

Νικολέτα Ζαχαρούλα (2 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Ειρήνη Μώρου (3 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:03

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Μαυρικος (1 ματς)

Α.Σ Διόσκουροι Λεβαδείας
VS

Μπλε Γωνία

Παύλος Γιαννακός (3 ματς)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 13:08

Κόκκινη Γωνία

Νίκη Γεωργοπούλου (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Δανάη Υδραίου (1 ματς)

Σφυρίδης Νίκος
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 13:13

Κόκκινη Γωνία

Ειρήνη Μώρου (3 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Μαρία Τσιάκαλου (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 13:17

Κόκκινη Γωνία

Μαρία Σιαμπάνη (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
VS

Μπλε Γωνία

Σοφία Δεφίγγου (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 13:22

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Μαραβελάκης (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Μάρκος Νταουλάρι (1 ματς)

Φίλης Νίκος
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 13:27

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Ουζούνης (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Καφετζής (1 ματς)

Μονομάχοι Σχηματαρίου
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 13:32

Κόκκινη Γωνία

Γιάννης Βαλαής (1 ματς)

Αγραφιώτης Γιώργος
VS

Μπλε Γωνία

Χρόνης Ερμίδης (2 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 13:36

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Ζώργα (1 ματς)

Σκούρας Ξενοφών
VS

Μπλε Γωνία

Βασιλεια Ασπροποταμίτη (2 ματς)

Ζαρμακούπης Σ, Ν.