Έναρξη Συμμετοχής
22 Απρ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
09 Ιούν
WebFighters | Αθλητική Ημερίδα Π.Ο.ΜΜΑ - Brackets - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Αγ. Χώρος: ΚΛΟΥΒΙ Σειρά: 15
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αγ. Χώρος: ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ Σειρά: 1
CHOBO LUAN - Αλλαγιαννης Σταθης

ΚΛΟΥΒΙ

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00 Πυραμίδα: 243 - Ημιτελικοί
MMA | A | 16 - 17 χρ | -61 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΖΩΡΖΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:09 Πυραμίδα: 250 - Ημιτελικοί
MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΙΡΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Καλύβας (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:18 Πυραμίδα: 237 - Τελικός
MMA | A | 12 - 13 χρ | -48 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΔΑΜΑΣΚΟΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:27 Πυραμίδα: 243 - Τελικός
MMA | A | 16 - 17 χρ | -61 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

KYRILLOS YACOUB (1 ματς)

Α.Γ.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΣΜΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:36 Πυραμίδα: 267 - Τελικός
MMA | A | 16 - 17 χρ | -77 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

Αγγελος Κρασαδακης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ ΣΕΡΑΝΙ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:45 Πυραμίδα: 231 - Τελικός
MMA | A | 16 - 17 χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

MILTOS APOSTOLAKIS (1 ματς)

Α.Γ.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΣΜΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:54 Πυραμίδα: 279 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -61 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

LUAN CHOBO (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:03 Πυραμίδα: 297 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -66 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ANASTASIOS KOROVESIS (1 ματς)

Α.Γ.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΣΜΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΖΙΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:12 Πυραμίδα: 234 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -70 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΖΙΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

GEORGE VARDIS (1 ματς)

Α.Γ.Σ. ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΣΜΟΥ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:21 Πυραμίδα: 230 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -70 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΛΑΝΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

SIYAMAK MEHDIKHAM (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:30 Πυραμίδα: 275 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -77 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

Αντωνης Ρεκας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΑΜΥΝΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

Κλήμης Πασχαλίδης (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:39 Πυραμίδα: 250 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

Κωνσταντίνος Σακελλαρόπουλος (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΧΗΤΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Καλύβας (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:48 Πυραμίδα: 228 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

POURMOHAMMADI MOHAMMADREZA (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Κουσης (1 ματς)

Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:57 Πυραμίδα: 217 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -93 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιωτης Χιωτης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06 Πυραμίδα: 284 - Τελικός
MMA | A | 18+ χρ | -119 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ (1 ματς)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΡΕΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΒΟΛΟΥ "ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ"
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες

ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00 Πυραμίδα: 220 - Φάση των 8
Submission MMA | A | 18+ χρ | -61 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

LUAN CHOBO (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Σταθης Αλλαγιαννης (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:09 Πυραμίδα: 258 - Φάση των 8
Submission MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:18 Πυραμίδα: 258 - Φάση των 8
Submission MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Παναγιώτης Κουσης (1 ματς)

Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΕΙΤΛΑΝΤ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:27 Πυραμίδα: 269 - Ημιτελικοί
Submission MMA | Γ | 9 - 11 χρ | -56 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Αμαλία Σουλταν (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΝΑ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:36 Πυραμίδα: 269 - Ημιτελικοί
Submission MMA | Γ | 9 - 11 χρ | -56 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Αθηνα Σουλταν (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργια Μαρλαντη (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:45 Πυραμίδα: 229 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 12 - 13 χρ | -44 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:54 Πυραμίδα: 222 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 14 - 15 χρ | -67 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Μιχαηλ Λυρωνης Μπουντος (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Διαμαντής Κάσο (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 11:03 Πυραμίδα: 222 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 14 - 15 χρ | -67 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Φίλιππος Λιωκης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Μπακογιάννης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 11:12 Πυραμίδα: 220 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -61 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΜΙΤΣΙ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Ευάγγελος Βατικιώτης (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 11:21 Πυραμίδα: 220 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -61 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 1 ( ματς)

Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 11:30 Πυραμίδα: 272 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -70 κ | Level B

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Κωνσταντίνος Ανδριανάτος (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 11:39 Πυραμίδα: 223 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -77 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Γιωργος Σταυρωθανασης (1 ματς)

Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:48 Πυραμίδα: 258 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Λευτέρης Ζαμπέλης (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
VS

Μπλε Γωνία

POURMOHAMMADI MOHAMMADREZA (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:57 Πυραμίδα: 258 - Ημιτελικοί
Submission MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικητής 2 ( ματς)

VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 3 ( ματς)

Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 12:06 Πυραμίδα: 219 - Τελικός
Submission MMA | A | 6 - 8 χρ | -25 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Ben Pernica (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 12:15 Πυραμίδα: 271 - Τελικός
Submission MMA | A | 9 - 11 χρ | -37 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Βασιλης Σπανιδης (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

Βασιλακης Πετραι (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 12:24 Πυραμίδα: 270 - Τελικός
Submission MMA | A | 9 - 11 χρ | -48 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Ηλιας Μελλιος (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 12:33 Πυραμίδα: 269 - Τελικός
Submission MMA | Γ | 9 - 11 χρ | -56 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικητής 4 ( ματς)

VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 5 ( ματς)

Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 12:42 Πυραμίδα: 229 - Τελικός
Submission MMA | A | 12 - 13 χρ | -44 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Ηρακληε Σουλταν (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 6 ( ματς)

Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 12:51 Πυραμίδα: 286 - Τελικός
Submission MMA | A | 12 - 13 χρ | -52 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Γιώργος Πέππας (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΓΚΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 13:00 Πυραμίδα: 263 - Τελικός
Submission MMA | A | 12 - 13 χρ | -56 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

Βασίλης Τσιλογεωργης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 13:09 Πυραμίδα: 252 - Τελικός
Submission MMA | A | 14 - 15 χρ | -57 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Αναστάσης Αδαμαντιαδης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Δημήτρης Πέππας (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 13:18 Πυραμίδα: 273 - Τελικός
Submission MMA | Γ | 14 - 15 χρ | -57 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΧΑΤΖΗΜΕΝΙΚΟΥ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
VS

Μπλε Γωνία

Ελένη Καούκη (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 13:27 Πυραμίδα: 245 - Τελικός
Submission MMA | A | 14 - 15 χρ | -62 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΖΩΡΖΟΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

Άγγελος Νικολόπουλος (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 13:36 Πυραμίδα: 222 - Τελικός
Submission MMA | A | 14 - 15 χρ | -67 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικητής 7 ( ματς)

VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 8 ( ματς)

Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 13:45 Πυραμίδα: 247 - Τελικός
Submission MMA | A | 16 - 17 χρ | -93 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΣΑΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 13:54 Πυραμίδα: 298 - Τελικός
Submission MMA | A | 16 - 17 χρ | -119 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικόλαος Ντόκος (1 ματς)

Α.Σ. ΑΡΡΑΧΙΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 14:03 Πυραμίδα: 220 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -61 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικητής 9 ( ματς)

VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 10 ( ματς)

Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 14:12 Πυραμίδα: 272 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -70 κ | Level B

Κόκκινη Γωνία

Στελιοε Καραδημητογλου (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 11 ( ματς)

Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 14:21 Πυραμίδα: 288 - Τελικός
Submission MMA | Γ | 18+ χρ | -70 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

ΟΥΡΑΝΙΑ - ΑΡΙΕΤΤΑ ΤΣΑΟΥΣΗ (1 ματς)

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΕΙΡΙΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 14:30 Πυραμίδα: 223 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -77 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Μιχάλης Πλουμιδης (1 ματς)

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 12 ( ματς)

Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 14:39 Πυραμίδα: 274 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -77 κ | Level B

Κόκκινη Γωνία

Αντωνης Ρεκας (1 ματς)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΑΜΥΝΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

Αλέξανδρος Βικάτος (1 ματς)

CHOKE LUTA LIVRE
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 14:48 Πυραμίδα: 258 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -84 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

Νικητής 13 ( ματς)

VS

Μπλε Γωνία

Νικητής 14 ( ματς)

Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 14:57 Πυραμίδα: 218 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -93 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΖΑΙΜΙ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 15:06 Πυραμίδα: 291 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -93 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Μάρης (1 ματς)

Α.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

Δημητρης Μεσογιτης (1 ματς)

G.F. TEAM KATSINOPOULOS
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 15:15 Πυραμίδα: 285 - Τελικός
Submission MMA | A | 18+ χρ | -119 κ | Level A

Κόκκινη Γωνία

Δημήτρης Μεσογιτης (1 ματς)

G.F. TEAM KATSINOPOULOS
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ (1 ματς)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΡΕΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΒΟΛΟΥ "ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ"
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 15:24 Πυραμίδα: 239 - Τελικός
MMA | A | 9 - 11 χρ | -48 κ | Level C

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΤΗΡΗΣ ΤΑΝΝΑΣ (1 ματς)

Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ