Έναρξη Συμμετοχής
22 Απρ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
09 Ιούν
WebFighters | Αθλητική Ημερίδα Π.Ο.ΜΜΑ - Striking - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

RING

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΛΕΤΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM ASPROPYRGOS
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΣΠΥΡΟΣ ΖΑΙΜΗΣ (1 ματς)

ARENA T.C
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ (2 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΣΑΡΡΗΣ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΖΑΙΜΙ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Τάσος ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΞΗΝΤΑΡΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
VS

Μπλε Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ (2 ματς)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΕΑΜ
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΡΙΚΛΟΣ (1 ματς)

ARENA T.C
VS

Μπλε Γωνία

Παναγιώτης Λαλαούνης (1 ματς)

Α.Σ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΟΥΣΑΡΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΖΕΛΟ (1 ματς)

Α.Σ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Αντωνόπουλος (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΡΙΚΛΟΣ (1 ματς)

ARENA T.C
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΛΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

Γιώργος Αντωνόπουλος (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΕΑΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΟΥΣΑΡΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

Γιάννης Καραγιαννακης (1 ματς)

U.T. ACADEMY ZOGRAFOU
VS

Μπλε Γωνία

ΜΥΡΙΑΝ ΝΑΣΤΡΟ (2 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

Ελενη Πιπερα (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννα Διαμαντοπούλου (2 ματς)

Α.Σ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΛΛΕΑΣ (1 ματς)

ARENA T.C
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΟΣ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΥ (1 ματς)

ARENA T.C
VS

Μπλε Γωνία

Ιωάννα Διαμαντοπούλου (2 ματς)

Α.Σ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΞΕΝΙΑ ΤΣΙΑΠΑΡΑ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Στελλα Βελι (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

Σταθης Τσολαριδης (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΜΠΙ ΑΛΙΑ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

CELA MARIGLEN (1 ματς)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΕΑΜ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ (1 ματς)

Α.Σ. Ελληνες Μαχητες
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Leonard BARBU (1 ματς)

Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ (2 ματς)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΕΑΜ
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΜΑΪΛΑΪ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
VS

Μπλε Γωνία

Τάσος ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ (2 ματς)

Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

Φαμπιόλα Ουλίρι (1 ματς)

Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΧΑΤΖΗΜΕΝΙΚΟΥ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

Σονια Τζάνου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Αθηνά Ντίνου (1 ματς)

Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΣ
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

Λευτέρης Καραμολέγκος (1 ματς)

Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΑΛΛΑΡΑΪ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
VS

Μπλε Γωνία

ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

Αλέξανδρος Σκαραντωνάκης (1 ματς)

Α.Σ. ΠΡΟΜΑΧΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΜΥΡΙΑΝ ΝΑΣΤΡΟ (2 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

Ιουλία Ιωάννα Γριλλια (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Δέσποινα Αποστολίδου (1 ματς)

Α.Σ ΜΑΧΗΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΤΑΤΑΜΙ

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

Γεωργια Τσαμη (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΥΡΙΑ ΠΑΠΠΑ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΑΒΡΑΑΜ ΤΕΠΕΤΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM ASPROPYRGOS
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΟΙΟΣ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΓΚΡΑΜΠΟΣΚΑ (1 ματς)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΕΑΜ
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργια Τσαμη (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ (1 ματς)

ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΤΕΑΜ
VS

Μπλε Γωνία

Ματσει Ματσιγιεβσκι (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Ευαγγελος Ζαχαρίου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Αννα Ρεβαζιαν (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΥΡΙΑ ΠΑΠΠΑ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Ελενη Σωτηριου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Μαργαρίτα Μπακατσέλου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΝΑ ΠΑΠΠΑ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

Βασιλης Σπανιδης (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

Ηλιας Μελλιος (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΛΙΑΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΓΚΟΣ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΡΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

Μιχάλης Σπανος (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΑΡΑΚΑΕΒ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΡΔΑΒΕΣΗΣ (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΒΒΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

Βενια Κουκουλετσου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Γεωργια Μαρλαντη (2 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

Μιχαήλ Αγγελος Κικιβαρακης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΙΜΙ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Αργυρης Σπανος (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Ματσει Ματσιγιεβσκι (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

Γεωργια Μαρλαντη (2 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ (2 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΡΙΧΙΔΗΣ (2 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ (1 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΤΙΝΑ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ (2 ματς)

ΑΓΣ Κ1 Γκυζη
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΙΝΤΙΡΟΒΑ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΜΕΛΕΤΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM ASPROPYRGOS
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

Βασιλης Τόλης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

Αργυρης Σπανος (2 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ (1 ματς)

A.S. KWON ΑΧΑΡΝΩΝ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΙΜΙ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
VS

Μπλε Γωνία

Χριστινα Ζαχαρίου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

Σπυροδων Στηργιαρης (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (3 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

Πετρος Χοτζα (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΡΙΚΟΣ (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Κ1
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Παναγοπουλος (1 ματς)

ULTIMATE TRAINING ACADEMY
VS

Μπλε Γωνία

Νικος Τσόκου (1 ματς)

Αθλητικος Γυμναστικος Συλλογος Αθηνων Κ1