21 Απρ - 10:00

"PRACTICE TIME IX"

Έναρξη Συμμετοχής
04 Μάρ
Ημερομηνία Διοργάνωσης
21 Απρ
WebFighters | "PRACTICE TIME IX" - Πρόγραμμα

Τι ώρα παίζω;

Επώνυμο πρώτα

Παίζεται Τώρα

Ring1

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΣΙΝΑΚΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΚΟΥΛΕΣΚΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΑ ΝΙΝΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΕΡΟΙΒΙΑ ΤΖΟΓΙΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΟΥΡΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΗΣ (3 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑΛΕΝΝΑ ΧΕΙΜΑΡΙΩΤΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΤΑΡΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ ΠΑΠΑΝΙΚΑ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΝΤΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΖΟΤ ΣΙΝΓΚ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

EGLI BILLANTINO (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΛΤΣΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΩΓΑΔΗΣ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΦΕΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΝΑ ΤΡΙΦΥΛΛΗ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΜΠΙΛΑΛΙΑ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΠΑΙΛΑ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΟΤΟΝΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΣΟΦΙΑ ΣΚΙΤΖΗ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΕΣΤΗ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΕΥ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΣΟΥΛΑ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΥΠΟΥ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Αγλαμίδης (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΣΑΒΒΑΣ ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΜΗΣ ΠΑΠΠΑΣ (1 ματς)

IRON TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΕΡΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΔΗΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
VS

Μπλε Γωνία

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΙΣΚΟΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΡΟΥΛΙΤΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΞΑΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (2 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΑΤΖΙΑ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΑΣΟΥΛΑ (2 ματς)

BOTONIS TEAM
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ (1 ματς)

BOTONIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΚΗΣ (1 ματς)

CROSS BOX
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΝΙΟ (1 ματς)

LEGENCY FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΑΒΝΤΙΛΑΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΜΕ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΤΑΚΗΣ ΣΟΓΙΟΓΛΟΥ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΚΟΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΝΙΣΗΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΟΥΣΗΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:50

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ (1 ματς)

CROSS BOX
VS

Μπλε Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:55

Κόκκινη Γωνία

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΠΟΥΔΗΣ (1 ματς)

Α.Σ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΕΝΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΤΣΕΛΟ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (2 ματς)

The Fighting Mall

Ring2

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΟΥΚΑ (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Λέος (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΗΣ (3 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Μωραίτης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

OMER AZHY (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΕΛΜΗΣ (1 ματς)

LEGENCY FIGHT CLUB
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

Άγγελος Τσούρης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΟΝΤΑΛΗΣ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Φερουνάι (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΒΕΛΗΣ (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΣΤΕΡΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΝΑ ΣΙΡΑΚΟΥΛΑ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΥΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΚΑΤΙΑ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΡΣΑΡΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΟΙΛΟΥΔΗΣ (2 ματς)

SASARIDIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΙΣΕΚΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΝΑ ΡΟΥΣΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ORLANDO DERVISHAJ (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

EGLI BILLANTINO (2 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΖΟΥΜΠ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΥΡΕΚΑ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

Νεφέλη Αναστασάκου (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΣΤΡΙΣΙΟΥ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΔΙΡΝΕΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Μηνάς Χριστοφής (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΤΖΑΙ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΤΡΩΡΤΣΙΛ ΑΡΟΥΤΖΙΔΗΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΔΑΣ (1 ματς)

LEGENCY FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΖΙΝΑΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΕΙΜΩΝΙΤΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΑΚΗΣ KOLI (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Σίμος Κουγιανός (3 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
VS

Μπλε Γωνία

Νίκος Συρίγος (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΔΑΣ (1 ματς)

LEGENCY FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (1 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΝΤΑΟΥΤΖΟΡΙ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΗΣ (3 ματς)

HOUSE OF CHAMPION
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΑΤΣΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ (1 ματς)

ΔΥΝΑΜΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ (2 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΟΥΓΑΙ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΡΑΦΑΗΛ ΠΡΙΝΙΩΤΑΚΗΣ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:50

Κόκκινη Γωνία

ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ (2 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΗ (1 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:55

Κόκκινη Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (2 ματς)

The Fighting Mall

Ring3

Εκτιμώμενη Ώρα
Σειρά: 1 Εκ Ώρα: 10:00

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΤΖΟΡΟΣ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 2 Εκ Ώρα: 10:05

Κόκκινη Γωνία

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΩΝΗ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

Αγγελική Φερουνάι (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 3 Εκ Ώρα: 10:10

Κόκκινη Γωνία

Θεόφιλος Κυριακάκης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 4 Εκ Ώρα: 10:15

Κόκκινη Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΛΥΡΗΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 5 Εκ Ώρα: 10:20

Κόκκινη Γωνία

γιωργος σιακουλης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ (1 ματς)

LEGENCY FIGHT CLUB
Σειρά: 6 Εκ Ώρα: 10:25

Κόκκινη Γωνία

Νίκος Χριστοδουλάκης (1 ματς)

The Gun Academy
VS

Μπλε Γωνία

Ηλίας Βιδάλης (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 7 Εκ Ώρα: 10:30

Κόκκινη Γωνία

ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΡΜΑΤΑ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (1 ματς)

The Gun Academy
Σειρά: 8 Εκ Ώρα: 10:35

Κόκκινη Γωνία

Ντάνιελ Ντρέου (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΚΟΣ ΝΤΑΟΥΛΑΡΗ (2 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 9 Εκ Ώρα: 10:40

Κόκκινη Γωνία

Μιχάλης Ψαρρος (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

Βαγγέλης Καστρινέλλης (1 ματς)

THE GOLDEN TEAM
Σειρά: 10 Εκ Ώρα: 10:45

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΥΛΟΣ ΚΡΟΥΣΑΡΗΣ (1 ματς)

Κ1 GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΟΥΡΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 11 Εκ Ώρα: 10:50

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΝΟ ΤΟΥΣΑΙ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΡΙ (2 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 12 Εκ Ώρα: 10:55

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΟΣ ΜΟΥΤΣΑΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΣΤΑΣ ΨΩΜΑΣ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 13 Εκ Ώρα: 11:00

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΟΥΚΕΡΑ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
VS

Μπλε Γωνία

ΙΟΥΛΙΑ ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ (2 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 14 Εκ Ώρα: 11:05

Κόκκινη Γωνία

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΕΑΣ (2 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 15 Εκ Ώρα: 11:10

Κόκκινη Γωνία

ΔΡΟΣΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ (1 ματς)

IRON TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΛΥΡΗΣ (2 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 16 Εκ Ώρα: 11:15

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΤΥ ΡΑΚΟ (1 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
VS

Μπλε Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΦΟΥΛΙΔΗΣ (1 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 17 Εκ Ώρα: 11:20

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΤΣΟΥ (1 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 18 Εκ Ώρα: 11:25

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΚΟΣ ΝΤΑΟΥΛΑΡΗ (2 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 19 Εκ Ώρα: 11:30

Κόκκινη Γωνία

Βασίλης Κωτσονούρης (1 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΑΓΟΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 20 Εκ Ώρα: 11:35

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 21 Εκ Ώρα: 11:40

Κόκκινη Γωνία

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΡΙ (2 ματς)

FILIS GYM
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΑΚΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
Σειρά: 22 Εκ Ώρα: 11:45

Κόκκινη Γωνία

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΟΠΑΙΤΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΟΙΛΟΥΔΗΣ (2 ματς)

SASARIDIS TEAM
Σειρά: 23 Εκ Ώρα: 11:50

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΣ ΚΛΕΦΤΑΡΑΣ (1 ματς)

ΑΓΛΑΜΙΔΗΣ TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
Σειρά: 24 Εκ Ώρα: 11:55

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΣΗΦ ΣΚΙΤΖΗΣ (1 ματς)

FIGHT ACADEMY PERAMATOS
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΝΤΖΑΛΗΣ (1 ματς)

ZAMBIDIS CLUB
Σειρά: 25 Εκ Ώρα: 12:00

Κόκκινη Γωνία

ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ (1 ματς)

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ Γ.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΕΑΣ (2 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 26 Εκ Ώρα: 12:05

Κόκκινη Γωνία

ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ (1 ματς)

Α.Ο. Κ-1 ΑΡΕΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
VS

Μπλε Γωνία

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (1 ματς)

IRON TEAM
Σειρά: 27 Εκ Ώρα: 12:10

Κόκκινη Γωνία

ΤΑΝΙΑ ΜΟΔΕΝΑ (1 ματς)

IRON TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (1 ματς)

ΑΓΛΑΜΙΔΗΣ TEAM
Σειρά: 28 Εκ Ώρα: 12:15

Κόκκινη Γωνία

Γιαννης Κιουλάφης (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΑΛΕΚΟΣ ΤΣΙΡΙΜΟΚΟΣ (1 ματς)

SPARTAN WARRIORS
Σειρά: 29 Εκ Ώρα: 12:20

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΚΑΤΑΡΗΣ (1 ματς)

Α.Σ. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Σειρά: 30 Εκ Ώρα: 12:25

Κόκκινη Γωνία

ΑΡΗΣ ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (1 ματς)

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Σειρά: 31 Εκ Ώρα: 12:30

Κόκκινη Γωνία

ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
VS

Μπλε Γωνία

ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΚΡΩΝΗΣ (1 ματς)

GBT GIANNOULAS
Σειρά: 32 Εκ Ώρα: 12:35

Κόκκινη Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΓΡΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΕΤΣΑ (1 ματς)

ΑΣ ΑΓΩΓΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σειρά: 33 Εκ Ώρα: 12:40

Κόκκινη Γωνία

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΝΙΤΣΑΡΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ (1 ματς)

IRON FIST FIGHT CLUB
Σειρά: 34 Εκ Ώρα: 12:45

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΛΑΓΚΡΙΔΗΣ (1 ματς)

FILIS GYM
Σειρά: 35 Εκ Ώρα: 12:50

Κόκκινη Γωνία

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ (2 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 36 Εκ Ώρα: 12:55

Κόκκινη Γωνία

ΒΛΑΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Χαράλμαπος Μπέσιος (1 ματς)

The Fighting Mall
Σειρά: 37 Εκ Ώρα: 13:00

Κόκκινη Γωνία

ΜΑΡΙΑ ΠΙΤΣΙΛΟΥ (1 ματς)

STAMOULIS TEAM
VS

Μπλε Γωνία

Εβίτα Κουγιανού (4 ματς)

The Fighting Mall